DoTVORsa #14 Mindset/Soft skills/Talenty

Mindset je všetko alebo všetko je v hlave. Ako sa nastaviť na úspech. Ako zostať pozitívny a motitovaný? EQ, motivácia a empatia sú najsilnejšie💪🏼 zbrane každého dobrého lídra. 🗣️Soft skills boli dlho stigmatizované za femininné, slabé a nepresvedčivé. Práca na EQ zlepší Váš vzťah k sebe samému, k vašim kolegom, v práci 👩‍💻aj doma. 🏠EQ+IQ=úspech.

Michaela je slovenská 🇸🇰 podnikateľka, mentorka a autorka. Michaela sa stala známou vďaka účasti v česko-slovenské televíznej šou Masterchef, po ktorej viedla kurzy varenia, hosťovala v televíznych reláciách, účinkovala v reklamných kampaniach a vydala vlastnú kuchársku knihu. Následne otvorila sieť bistro kaviarní a výrobu koláčov Králiková Cafe & Cakes a Manufacture. Vplyvom pandémie a rozvodu odišla z kaviarenského priemyslu a svoje podnikanie transformovala do online predaja a poradenstva v podnikaní – momentálne pracuje v agentúre Effectix ako kreatívny copywriter a ideamaker. V aktuálnom roku sa stala Google Certifikovanou Trénerkou pre podnikanie a soft skills. Robí školenia, kurzy a prednášky, mentoruje a prednáša na témy duševného zdravia, osobnostného rozvoja a budovania osobnej značky.

Bude prebiehať ONLINE formou cez Google Meet, takže pre účasť je potrebné mať dobré 🌐 internetové pripojenie, webkameru 🎥 a mikrofón🎤. Link na pripojenie ti zašleme po povinnej registrácii.A vieš čo je na tom úplne najlepšie? Tento workshop je úplne 🆓 ZDARMA.
👇👇👇🙋Prihlás sa na workshop vyplnením formulára, ktorý nájdeš tu:
https://forms.gle/CjnQC4W3Yje3nZtt5


Neváhaj❗ Počet miest je obmedzený. Čím skôr sa prihlásiš, tým väčšiu máš šancu 🍀 zúčastniť sa.Po prihlásení ťa budeme informovať📨 o ďalších podrobnostiach a zašleme ti link na pripojenie najneskôr do 24 hodín.Séria workshopov je podporená z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR 🇸🇰 v oblasti práce s mládežou, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.“


Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu a termínu v prípade nečakaných situácií, ktoré pri organizácii podujatia môžu nastať.Tešíme sa na teba❗


Tvoj Tím DoTVORsa RMKKMáš nejaké otázky ❔
Napíš nám do chatu alebo na dotvor.sa@gmail.com

Post Author: Marián Švekuš