DoTVORsa #11 Motivácia členov tímu a vytváranie samomanažovaných tímov

Motivácia musí byť založená na individuálnom prístupe – motivácia jednotlivca na základe jeho motivačných faktorov. 👉Workshop posunie účastníkov a účastníčky od klasického myslenia a riadenia – motivácia a delegovanie úloh – k samomanažovanému motivovanému tímu. 🏁Výsledkom práce takto novonastaveného tímu je kreatívny a na výsledok orientovaný tím.Rudolf má vyše 22 rokov praxe v strategickom a projektovom riadení💯. Rozvojom sociálnych spôsobilostí a vedením tímov sa zaoberá od roku 2006. Prednáša na odborných konferenciách a seminároch vo Viedni, Prahe, Zürichu či na svetovom kongrese IPMA v Rotterdame, kde prednášal nový koncept strategického riadenia Dynamic Strategy Insights 👨‍🏫.


V roku 2006 založil tréningovú a konzultačnú spoločnosť 2BCognitus. Najnovšie spolu so svojimi kolegami vytvoril a spustil vzdelávacie portály 
👉www.managerport.com
👉 a www.managerport.sk.
Venuje sa vzdelávacej činnosti mládeže najmä v Košiciach, odkiaľ pochádza. Je takisto spoluautorom publikácie Uzda na projekt a autorom viacerých výukových programov.🎯Cieľom je naučiť účastníkov rozdielnosti v jednotlivých motivačných prístupoch a dôležitosť vedenia tímu k samomanažovaniuBude prebiehať ONLINE formou cez Google Meet, takže pre účasť je potrebné mať dobré 🌐 internetové pripojenie, webkameru 🎥 a mikrofón🎤. Link na pripojenie ti zašleme po povinnej registrácii.A vieš čo je na tom úplne najlepšie? Tento workshop je úplne 🆓 ZDARMA.

🙋Prihlás sa na workshop vyplnením formulára, ktorý nájdeš tu: https://forms.gle/CjnQC4W3Yje3nZtt5Neváhaj❗Počet miest je obmedzený. Čím skôr sa prihlásiš, tým väčšiu máš šancu 🍀 zúčastniť sa.Po prihlásení ťa budeme informovať📨 o ďalších podrobnostiach a zašleme ti link na pripojenie.Séria workshopov je podporená z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR 🇸🇰 v oblasti práce s mládežou, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.“

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu a termínu v prípade nečakaných situácií, ktoré pri organizácii podujatia môžu nastať.

Tešíme sa na teba❗
Tvoj Tím DoTVORsa RMKK

Post Author: Marián Švekuš