WeKEc podcasty – 005. Ako dokáže aj introvertka stážovať v paláci?

Zaujímali ste sa niekedy o boji proti korupcii ? Chceli ste tiež priložiť ruku k dielu no nevedeli ste ako ? Alebo ste sa chceli aspoň na chvíľu pridať do tímu velikánov, ktorí riadia náš štát a skúsiť stáž napríklad u samotnej prezidentky Slovenskej republiky ? Presne o tom a o ďalších skúsenostiach nám povie viac dnešný hosť, Scarlett Langová, ktorá aktívne pôsobila v združení Zastavme Korupciu a na dva mesiace si skúsila prácu v prezidentskom paláci.

#roznava #zastavmekorupciu #stazujuprezidentky 

#wekec #podcast #mladipremladych #mykecame #kecamenavychodze #cestakvlastnemuprojektu #moznostipremladych #iuventa #minedu #kosickykraj

Budeme radi za každý váš odber, zdieľanie, páčik, vypočutie ?

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na tomto projekte podieľajú, fandia nám, resp. už rozmýšľajú ako pridať ruku k dielu ? Úspešný zvyšok týždňa všetkým ?

Podcast plný úspešných ľudí, inšpirácií, príbehov. 👀 Vďaka nám sa dozvieš o zaujímavých projektoch a podujatiach, aktuálnych výzvach, neformálnom vzdelávaní a o organizáciách pracujúcich s mládežou a pre mládež.

Tento 🎧 podcast vznikol v rámci projektu 📣 HLAS MLADÝCH 2021-22 – Košický kraj, podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2021“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.“

Tešíme sa na teba!
Tvoj Tím WeKEc RMKK

#wekec #kosickykraj #minedu #iuventa #ksk #mladimladym #nielenpremladych

https://www.facebook.com/Radamladezekosickehokraja/posts/4973090072714517

Post Author: Marián Švekuš