WeKEc podcasty – 004. Od nápadu k vlastnému projektu – Youthfully yours s Natáliou a Tomášom

Tak a sme späť. Po menšej prestávke a doplnení nášho podcast tímu sa vraciame aby sme vám priniesli nové informácie o zaujímavých príležitostiach a podujatiach, ktoré sa pre vás skrývajú na skoro každom kroku. V dnešnej epizóde sme si zavolali dvoch mladých ľudí, ktorí síce len pred chvíľou maturovali no majú už na svojom konte solidárny ECO projekt, ktorým nie len pomáhali našej prírode, ale aj zvyšovali svoje zručnosti, schopnosti a zároveň zvyšovali povedomie o rôznych dôležitých témach. Prišli nám niečo o ňom porozprávať a poukázať, že ak máte dobrý nápad na projekt, nie je tak zložité premeniť ho na realitu a niečo ním zmeniť a pomôcť.

#youthfullyyours #europskyzboraolidarity #iuventa #minedu #wekec #podcast #wekec #podcast #mladipremladych #mykecame #kecamenavychodze #cestakvlastnemuprojektu #moznostipremladych #daniel

Budeme radi za každý váš odber, zdieľanie, páčik, vypočutie ?

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na tomto projekte podieľajú, fandia nám, resp. už rozmýšľajú ako pridať ruku k dielu ? Úspešný zvyšok týždňa všetkým ?

Podcast plný úspešných ľudí, inšpirácií, príbehov. 👀 Vďaka nám sa dozvieš o zaujímavých projektoch a podujatiach, aktuálnych výzvach, neformálnom vzdelávaní a o organizáciách pracujúcich s mládežou a pre mládež.

Tento 🎧 podcast vznikol v rámci projektu 📣 HLAS MLADÝCH 2020 – Košický kraj, podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.“

Tešíme sa na teba!
Tvoj Tím RMKK

#wekec #kosickykraj #minedu #iuventa #ksk #mladimladym #nielenpremladych

Post Author: Marián Švekuš