DoTVORsa #20 Žiješ v dobe vizuálnej?

Hostiteľ: Rada mládeže Košického kraja.

Vieš dať to čo máš v hlave na papier? Vieš komunikovať pomocou vizuálov?

Lektor Jakub Szepesgyorky ťa počas tohto workshopu naučí vyjadrovať svoje myšlienky pomocou vizuálov, prostredníctvom ktorých sa naučíš efektívnejšie komunikovať. Workshop Žiješ v dobe vizuálnej? je určený primárne pre mladých ľudí od 14-30 rokov, ktorí majú záujem zlepšiť sa vo vizuálnom vyjadrovaní a komunikovaní svojich myšlienok efektívnejším spôsobom. Ako na to? Tajomstvo vizuálnej komunikácie ťa naučí lektor Jakub, ktorý cestuje po Európe, objavuje, vzdeláva sa a svoje vedomosti posúva ďalším mladým ľuďom vo svojom okolí. 

Workshop je zadarmo a  bude prebiehať ONLINE formou prostredníctvom Google Meet. Na toto podujatie je však potrebné registrovať sa na http://goo.gle/DoTVORsa. Neváhaj však veľmi dlho, pretože na toto online školenie je obmedzený počet účastníkov, čím skôr sa prihlásiš, tým väčšiu šancu máš zúčastniť sa. Po registrácii ti pošleme emailom ďalšie informácie a podrobnosti o pripojení sa na workshop. 

Toto podujatie je organizované s pomocou dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.“

Tešíme sa na teba! 

Tvoj Tím RMK

Post Author: Jana Beerová