Loďka nádeje, o.z. hľadá dobrovoľníkov

Občianske združenie Loďka nádeje hľadá dobrovoľníčky a dobrovoľníkov pre rôzne aktivity pre deti (pravidelné aj nepravidelné), grafik, administratíva, klub Štvorlístok, komunitné centrum :

Ide o prácu s deťmi: – Pravidelná práca s deťmi zahŕňa : klub štvorlístok, výlety s deťmi. – Nepravidelná práca s deťmi obnáša tieto aktivity: podujatia pre deti, dobrovoľnícke akcie a pod. Vek nie je rozhodujúci. Ale platí, že dobrovoľník mladší ako 18 r. musí mať súhlas rodiča.

Čo Ti vieme ponúknuť na oplátku? Dobrý pocit z dobre vykonanej práce na užitočnom spoločnom diele. Skúsenosti s prácou s deťmi, okrem toho na vás čakajú aj benefity ako sú vstupenky na rôzne podujatia, výlety zdarma, školenia. Ďalším bonusom je možnosť byť súčasťou veľkých podujatí.

Čo Ti nevieme ponúknuť? Keďže naše OZ je neziskové, nevieme Ti za Tvoju prácu pre nás zaplatiť peniazmi. Máš iný nápad ako nám pomôcť? Ak sme na niečo zabudli a Ty máš lepší nápad, ako nám pomôcť, kontaktuj nás! Každý druhý štvrtok v mesiaci od 16:00 do 19:00 je potrebná pomoc dobrovoľníkov, pretože sa vtedy konajú tvorivé dielne, workshopy a hrajú sa spoločenské hry.

Prečo byť dobrovoľníkom Loďky nádeje? Získaš nové priateľstvá. Môžeš spoznať Loďku z „druhej strany“, môžeš urobiť niečo pre druhých, môžeš obohatiť svoje CV, rozširuješ si obzor poznania (diskusie) Ako bonus je to zábava a získaš skvelé benefity. Deti Ti vrátia tvoju pomoc milým úsmevom a čo je krajšie ako detský úsmev?

Bez dobrovoľníkov by sa totiž väčšina akcií organizovaných Loďkou nádeje ani nemohla uskutočniť. V Loďke sa dobrovoľníci môžu angažovať v oblastiach: 1. práca s deťmi, 2. administratíva, 3. projekty 4. grafické prace, 5. komunitné centrum Ak teda máte záujem dajte nám o sebe rýchlo vedieť!

Za Váš záujem ďakujeme a ak váhate príďte si to vyskúšať, za pokus nič nedáte. V prípade záujmu kontaktujte lodka.nadeje@gmail.com

Post Author: Jana Beerová