DoTVORsa #12 – Zvládni každodenný stres s nadhľadom!

Hostiteľ: Rada mládeže Košického kraja.

Spôsobuje ti stres nepríjemné emócie, nad ktorými strácaš kontrolu? Frustruje ťa, keď nevieš prekonať prekážku, ktorá Ti bráni v dosiahnutí cieľa?

Všetky tieto situácie sa ti už určite niekedy stali, no nezúfaj, nik voči nim nie je imúnny. Môžeš sa však naučiť stratégie, ktoré ti pomôžu zvládať stres a dokonca z neho pozitívne ťažiť. Naučí ťa ťo lektorka Natália Vince, ktorá je psychologička, vedúca referátu metodiky a projektov na odbore školstva KSK a lektorka salsy. Natália má blízko k mladým ľuďom, nakoľko niekoľko rokov učila na strednej škole. Tento workshop si užiješ, pretože Natália Vince preferuje neformálne a zážitkové učenie a otvorený dialóg. 

Workshop Zvládni každodenný stres s nadhľadom! je určený primárne mladým ľuďom od 14-30 rokov, ktorí majú záujem porozumieť spúšťačom stresu a osvojiť si efektívne stratégie jeho zvládania.


Workshop je zadarmo a  bude prebiehať ONLINE formou prostredníctvom Google Meet. Na toto podujatie je však potrebné registrovať sa na http://goo.gle/DoTVORsa. Neváhaj však veľmi dlho, pretože na toto online školenie je obmedzený počet účastníkov, čím skôr sa prihlásiš, tým väčšiu šancu máš zúčastniť sa. Po registrácii ti pošleme emailom ďalšie informácie a podrobnosti o pripojení sa na workshop. 

Toto podujatie je organizované s pomocou dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.“

Tešíme sa na teba! 

Tvoj Tím RMK

Post Author: Jana Beerová